Poděkování paní učitelce Stejskalové

Když člověk pro něco hoří, lehce zapálí i všechny kolem sebe. Přesně tak to v životě i u nás ve škole funguje. Máme to štěstí, že na naší škole pracuje paní učitelka Andrea Stejskalová, kterou jistě znáte jako jednu z RůžOFFek v běhu. Své nadšení pro běh a pohyb vůbec přenáší do celé školy, „nakazila“ už nejednoho žáčka i učitele. Díky ní máme za sebou spoustu celoškolních běhů, dokonce jsme od 17. května 2017 zapsaní v České knize rekordů. Pod jejím vedením se už mnoho let Hýbou s hudbou nejen žáci naší školy, ale i děti z mateřských škol, vedla i kroužek Sportík… A láska k pohybu je pak znát na tom, že děti s chutí využívají k pohybu každou příležitost a rády se účastní i řady sportovních soutěží, z nichž často vozí medaile. Jen za poslední dobu například z Minifotbalu žáků 8. a 9. tříd, McDonalds Cupu, Poháru rozhlasu, basketbalu, volejbalu, florbalu i vybíjené.
Andrejka má úspěšně za sebou Vltava Run, běh dlouhý 360 km, který zvládla jako první Češka uběhnout jako sólo běžec a který navíc zasvětila pomoci našemu žákovi Tomíkovi. A já bych chtěla využít této příležitosti a veřejnou cestou jí srdečně poblahopřát, poděkovat za všechno, co pro naši školu a litomyšlské děti dělá, a popřát hodně energie, sil a nadšení do dalších let. Ať jí její tělo dál výborně slouží a přináší spoustu radosti z dalších splněných snů.