Třída 7. A

IMG_8928

Mgr. Lenka Ondráčková

Třídní učitel 7. A

Akce třídy

Akce školy
  • All
  • Třída 7. A
All
  • All
  • Třída 7. A
Třída 7. A

Mirakulum – školní výlet 6.A

20.6. se naše třída 6.A společně se 4.A vypravila do největšího rodinného a zábavného parku v ČR do Mirakula. Je to park plný zajímavosti. Mohli jsme si vyzkoušet svoji zručnost, ověřit si znalosti z botaniky a zároveň navštívit výběhy některých zvířat. K osvěžení v horkém dni nám přišel vhod vodní svět.

Více
Nezařazené

Legoland 2023

Žáci šestých a sedmých tříd ve čtvrtek 4.5. vycestovali do německého Legolandu k městu Günzburg. Počasí nám přálo, a tak si každý mohl užít pobyt v parku dle svého. V továrně se seznámili s výrobou stavebnic, v muzeu pak objevovali ztracenou Atlantidu. Legoland nám nabídl spoustu legrace a nezapomenutelných zážitků.

Více
Školní informace

Výlet do Drážďan

V pátek 2.12. se žáci 2.stupně vypravili do předvánočních Drážďan. V muzeu se dozvěděli zajímavé informace o nově zrekonstruované pevnosti a zároveň si ověřili své jazykové schopnosti. Historickou část si prošli i se zajímavým výkladem pane učitele Vícha. Uchvátily nás kouzelně osvětlené vánoční trhy.

Více
Třída 7. A

Prameny poznání

Aby dějepis nebyl nuda, ale abychom si probírané učivo co nejvíce „osahali“, vypravili jsme se do regionálního muzea zkoumat historické prameny. Během této návštěvy jsme …

Více