Slavnostní zakončení školního roku je tady! ☀️✨

Dnešní 26. červen byl plný emocí. Sledovat úsměvy, objetí a možná i pár slziček nás hřeje u srdce.

Loučení je vždycky těžké – naši milí deváťáci, budete nám moc chybět! 💔 Je nám líto, že už opouštíte naše lavice, ale zároveň jsme na vás neskutečně hrdí. Do nové životní etapy vám přejeme jen to úplně nejlepší, spoustu úspěchů, skvělých přátel a odvahy jít si za svými sny. 🚀

Velké a upřímné DĚKUJEME patří vám všem. Dětem za jejich snahu a píli, rodičům za skvělou spolupráci, podporu a trpělivost po celý rok a učitelům za veškerou energii, kterou do vzdělávání a mnohdy i do výchovy dětí vložili, za jejich kreativitu, nadšení a chuť dělat svoji práci co nejlépe. Bez vás by to nešlo! ❤️

Všem dětem, rodičům i zaměstnancům školy přejeme nádherné, pohodové a sluncem zalité léto plné nezapomenutelných zážitků. Odpočiňte si a v září se na vás opět těšíme! 🌊🍦