200 let a ty pořád žiješ! Premiéra divadelní hry J. Kratochvíla

Na pondělí 10. června 2024 se těší všichni, kteří navštěvují školní divadlo Šmrnc a kroužek Hýbeme se s hudbou na 2. ZŠ. Chystají totiž svoje veřejné vystoupení v Klášterních zahradách. Nazkoušeli společně divadelní hru o Bedřichu Smetanovi, kterou napsal jejich spolužák Honzík Kratochvíl. Není to zdaleka jeho prvotina, o jeho literárním i hereckém talentu jistě ještě uslyšíme!

Kdy je můžete vidět? V 10 hodin vystoupí pro mateřské školy a třídy 1. stupně, od 15 hodin pro všechny, kdo mají chuť se pobavit a užít si pohodovou a kreativitou naplněnou atmosféru.

Až na představení půjdete, nezapomeňte si s sebou přibalit mobilní telefon. Bude se vám hodit, pokud si budete chtít zkusit splnit úkoly, které budou v Klášterních zahradách a okolí rozmístěné a ukryté pod QR kódy. Týkají se tvorby Bedřicha Smetany a inspirovány jsou Vltavou, což lehce poznáte i podle grafiky. Tak přejeme příjemnou plavbu po Vltavě i hezký zážitek z představení. Těšíme se na vás!

P.S. Objednali jsme sice slunečné a příjemné počasí, kdyby však naše objednávka nedopadla, v záloze máme „mokrou variantu“ pro vystoupení ve stejný čas v Music clubu Kotelna.