Spaní ve škole 3. B

Ve středu 6. 5. si naši třeťáci užili přespávačku ve škole. Celá akce začala návštěvou bowlingu, kde si žáci skvěle zahráli, a k večeři si pochutnali na pizze. Po návratu do školy si připravili pelíšky, převlékli se do pyžamek a rozpoutala se diskotéka. Večer pokračoval pohádkou a dívky si dopřály i pleťové masky. Celou noc všichni spokojeně chrupkali ve spacácích. Ráno na děti čekala sladká snídaně v podobě waflí a palačinek.