Přespávačka, den pohádkových postav a vánoční besídka!

Ve čtvrtek 14. prosince se někteří žáci šestých tříd vydali na nezapomenutelnou přespávačku ve škole, která se proměnila v noc plnou dobrodružství a zábavy. Nejprve se žáci vydali do místního Sportcentra zahrát si bowling. Po skončení bowlingu se přesunuli zpět do školy, kde je čekala další porce zábavy. Diskotéka roztancovala večer a žáci si užívali hudbu, tanec a společnost svých spolužáků. Na závěr se hrálo na schovávanou po tmě, což dodalo celému večeru vzrušení a napětí. Stíny ve školních chodbách a tajemné zakroucené cestičky vytvořily nezapomenutelný zážitek.

Následující den byl ve znamení pohádkových postav. Někteří žáci se převtělili do svých oblíbených postaviček z pohádek. Kostýmy a nadšení žáků vytvořily ve školním prostředí pohádkovou atmosféru, která celému dni dodala zvláštní kouzlo.

Šesťáci si užili také poslední školní den při vánoční besídce plné zábavy a kreativity. Žáci připravili bohatý program, který zahrnoval vánoční kvíz, hádanky, vtipy, vánoční zvyky a tradice jako krájení jablka, hod střevícem či 7 hrnečků. Velkou senzací byla taneční show STAR DANCE, které se zúčastnily čtyři taneční skupiny. Taneční choreografie byly skvělé, stejně jako kostýmy a vizáž tanečníků. Všichni účastníci si zaslouží velikou pochvalu za své výkony a odvahu! Poté si každý vyzdobil ozdoby a s chutí jsme se vrhli na rozbalování dárků. Tato besídka přinesla do třídy vánoční atmosféru plnou radosti a společného sdílení.

Už teď se těšíme na další třídní akce! 😊